Web Analytics Made Easy - StatCounter
Kryeparlamentari Veseli viziton Prizrenin dhe Reakun POLITIK

Kryeparlamentari Veseli viziton Prizrenin dhe Reakun POLITIK

<

Veseli takon zyrtarin e lartë amerikan Peter Marocco, flasin për integrimin euro-atlantik të

Tryeza e PDK-së me partitë politike, zbulohen detajet që u diskutuan, ky

Haradinaj e fton Ndihmës Sekretarin Marocco për vizitë në Kosovë - Bota Sot

Loja e Hashimit me ushtrinë dhe dështimi i Ramushit në politikë

Selmanaj: PDK-ja tradhtinë dhe punën pas shpine e ka model të vetëm - Bota Sot

Ramush Haradinaj dhe Tahir Zemaj

Veseli fton opozitën t'i heq inatet e të bashkohen për dialogun me Serbinë - Bota Sot

Anita dhe Ramush Haradinaj

Foto galeri

Veseli viziton Holandën

Islami: Kosova ka një president as njeri e as gjarpër dhe qeveri banditësh!

Edi Rama nga Brukseli: Shpresoj zgjidhje të shpejtë mes Kosovës dhe Serbisë - Bota Sot

Në vizitë tek familja Zylbehari ishin Spasovski Dhe Lika

Veseli optimist se rekomandimi për liberalizimin e vizave do të jetë pozitiv

Kadri Veseli dhe Hashim Thaçi

Vuçiq: Nuk kam besim tek Kosova

Më 18 korrik, Thaçi në Bruksel do të shoqërohet nga Haradinaj e Veseli

Dimitrov: Zakharieva dhe Kotzias luftuan dhe argumentuan për Maqedoninë sikur të punonin për shtetet e

Hashim Thaçi dekoron mësuesin dhe luftëtarin Beqir Hajrizin

Thaçi nga Broja, me pushkë i pritke demonstruesit në mes të Prishtinës!

Foto galeri. Meliza dhe Memli Krasniqi

“Gazeta “Bota sot” mbetet pjesë e rëndësishme e historisë” - Bota Sot

Edi Rama dhe Sali Berisha, bëhuni burra

Kadri Veseli e gruan e tij. Kryeparlamentari ...

Gashi: Anëtarësimi në INTERPOL, domosdoshmëri për Kosovën dhe rajonin

Ftesë: Mbahen “Makimet e Dom Mikelit”

Ismail Jakupi

Vdes Bajrush Behrami, ish-organizatori i protestave të 81'shit dhe i dënuar me 10 vjet burgim - Bota Sot

Haradinaj: Kosova e përkushtuar për stabilitet ekonomik dhe politik në rajon

Image

Nehat Shaqiri

Zeka: Djepi i Serbisë është duke e udhëheq Kosovën, Kadri Veseli t'i

Mes lotësh dhe dhimbjes së madhe, varroset familja 5 anëtarëshe që vdiq në aksidentin e tmerrshëm - Bota Sot

Petrit Rudi

Duke kujtuar suksesin e treguar nga populli turk i cili ka vepruar bashkë pa dallim partie apo ideologjie në natën e 15 korrikut, Kılıç tha se solideriteti ...

Bekim Jashari dhe Sami Lushtaku

Ftesë: Në Deçan jepet premiera e dokumentarit „Musë Mehmeti dhe të bijtë e tij nder i Shqipërisë natyrale“

Vizita e Vuçiç në Ankara dhe Moskë duhet të ridimensionojë qëndrimet politike e diplomatike shqiptare

Ajo shprehë revoltë të thellë kundër procedurës së aplikuar penale kundër Gjeneral Daut HAJRADINAJT dhe katër bashkëluftëtarëve të tij ...

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe Laszlo Markusz

Etiketimet dhe vrasjet e kundërshtarëve nga Thaçi me shërbimet sekrete serbe dhe ndihmen e “DGSE

NATO: Nuk mund të ketë krahasim mes Kosovës dhe Krimesë

Pal Lekaj dhe Lutfi Zharku

FIFA urdhëron transmetuesit të mos shfaqin femra atraktive nga tribunat | MediaPress

Incidenti në Prizren tregon raportet ndërmjet Veselit e Haradinajt - Bota Sot

Vuçiç: Të normalizohen raportet Kosovë-Serbi

Teuta Haxhiu: I hyra politikës sepse kam 2,700 orë trajnime në arsim dhe 37 certifikata

... në pamundësi që të formohen institucionet qëndrore, në Kosovë ishte një ngërç politikë. Por më në fund, dy partitë më të mëdha parlamentare, PDK dhe LDK ...

“Ronaldo Day”, pritja e “goditjes së shekullit” | MediaPress

Prokuroria e Gjakovës në maj ka ngritur aktakuzë për mbajtje nën kontroll dhe posedim të paautorizuar të armëve ndaj Ministrit të Diasporës, Dardan Gashi së ...

Digjitalizimi do të ndikojë në efikasitetin e sistemit gjyqësor dhe prokurorial

Hani i Elezit përfiton 450 mijë euro nga Ministria e Infrastrukturës | MediaPress

KMDLNJ kërkon nga politikanët të mos marrin pjesë në ngjarjet politike të shteteve tjera

Thaçi: Të gjithë t'i kontribuojnë dialogut me Serbinë

Arsenal dhe Liverpool në garë për blerjen e mesfushorit gjerman | MediaPress

Rikthehet Dhurata Dora (Video)

Italia, me qeveri politike. Conte paraqet listën e kabinetit te presidenti

Familjari i viktimave të aksidentit me fjalim prekës: Ju lule ishit, lule do të mbeteni! - Bota Sot

Një paralajmërim për rreziqet në Ballkan dhe pozicioni i Kosovës

Foto galeri

“Nuk ka vullnet politik për zbardhjen e vrasjes së Ivanoviqit”

Foto galeri

Lirohet Ismail Morina-Ballisti, këto janë fjalët e para të tij - Bota Sot

48 vjeç dhe drejt altarit për herë të katërt…

Luka Modric shpallet Lojtari më i Mirë i Kupës së Botës 2018 | MediaPress

Mësoni historinë e “King Kobra-s”, njeriu me 150 raste në Polici - Bota Sot

Pas shumë kohësh e zbulon Milaim Zeka, ja pse u nda Vetëvendosje