Web Analytics Made Easy - StatCounter
Prag parandalohet nj atentat i mundshm ndaj kancelares

Prag parandalohet nj atentat i mundshm ndaj kancelares

<

A gjendet bota në prag të luftës tregtare?

Ramiz Lladrovci me dy padi të reja ndaj Milaim Zekës, ja çka thotë për “

Lulzim Basha: PD nuk bashkëpunon me qeverinë e krimit dhe drogës 14h - Kohajone

Arrestohet në Tiranë 22-vjeçari malazez i dyshuar për vrasjen e një ruseje

Gjuajtje me armë ndaj drejtorit të Financave në Policinë e Kosovës, askush i arrestuar

Haradinaj nuk e thotë asnjë fjalë për fitoren e madhe të Zvicrës ndaj Serbisë

Arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohej nga Shqipëria

Gjermani: 25 të lënduar pas një shpërthimi në një ndërtesë

Një datë për nënat shqiptare

Foto galeri

SHBA, vazhdojnë kritikat për qëndrimin ndaj familjeve imigrante

... buronte një energji dhe e ngrisja zërin aq lartë , kujt' i këndoja vall..?, popullit tim, heronjëve , dëshmorëve të rënë për Liri, qëndresës heroike të ...

Skeda:Nuhi Berisha.jpg

KULTURA E NJË ZONE NË KULTURËN KOMBËTARE SHQIPTARE

Edhe Shqipëria vendos sanksione ndaj Rusisë

Një mundësi më shumë për t'i ndihmuar qentë në Kosovë

Kryeministri Haradinaj takohet me zyrtarin e NATO-së (Foto)Temat: 1h - Indeksonline

Sherri te Komisioni i Medias, Rama: PD-ja, parti e zbrazur mendërisht

Në kthinat e hetuesisë në burgjet serbe,vdisnin patriotët

“Njihuni me një shtet të ri: Maqedonia Veriore”

perm.rexhep malaj nuhi berisha

Page 1

... arakohe në kthtrat e jetës. Arsimin fillor e kreu më 1947-1951, me të paharruarin kryemësues Mustafa Shahinaj. Më 1952 vendoset në Tiranë.

Tregtare Flamujsh

Mbetur jetim nga nëna pa mbushur ende një vit, ai u detyrua të futet p ...

Hoteli Kristal - Sheshi "Rexhep Mala e Nuhi Berisha" Qendra e qytetit ne Gjilan

komentoja poezitë e ...

Ai shfaqi talentin dhe mësuesit e hershëm patriotë shqiptarë iu përkushtuan talentit të tij. Talenti ishte diku larg moshës që kishte, ishte veshja e rrobes ...

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnjë, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku ...

sinan gashi

... Arteve në Tiranë dhe më pas rikthehet në Liceun Artistik si pedagog, ku jep mësim deri në vitin 1963. Po në këtë vit emërohet pedagog në atelienë e ...

Franc llesh grishaj

Rovena Stefa shfaqet si një bombë në plazhin e Durrësit

Blendi Shima at Canadian Institute of Technology

E enjte 26 Prill 2018 AKTUALITET - 11 I Tre kosovarët e arrestuar ELBASAN 10 12